Tinie en Rinie op de bonte avond

tinie-rinie-bonte-avond

Tinie en Rinie op de bonte avond

9 februari 2020 Jeroen Camminga 0

Ook dit jaar was Koldriek weer aanwezig op de bonte avonden van de carnavalsvereniging. Naast de roddeldames: Tinie, Rinie en Minie waren er ook 2 zwervers aanwezig. Zij zorgden ervoor dat op een leuke, soms hilarische manier de kaartjes werden gecontroleerd en begeleide de bezoekers naar hun plaats, ondertussen er op uit zijnde om zoveel mogelijk roddels op te vangen of de wereld in te helpen.
Het waren geslaagde avonden en het publiek wist, evenals vorig jaar, onze aanwezigheid te waarderen.

Maar om prins Eric de eerste te citeren: ’t bèste mot nog komme! (Op 20, 21 en 27 maart namelijk, want dan speelt Koldriek het toneelstuk Hotel de Koekoek!)
prins-eric-medaille